SportsBay Live Stream Matches Today Online

SportsBay Live Stream Matches Today Online

FIFA World Cup 2022 Extra Streams


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (EN) Extra Stream 1


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (EN) Extra Stream 2


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (EN) Extra Stream 3


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (ES) Extra Stream 4


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (DE) Extra Stream 5


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (EN) Extra Stream 41


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (EN) Extra Stream 42


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (EN) Extra Stream 43


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (ES) Extra Stream 44


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (DE) Extra Stream 45

Tv Show


01:00 E! Live From the Red Carpet – Live E! Channel (CH-315)


01:00 Exatlón Estados Unidos: All-Stars – Season 7, Episode 56 Telemundo (CH-131)


02:00 The Voice – Season 22, Episode 23 NBC USA (CH-53)


02:00 The Resident – Season 6, Episode 10 FOX USA (CH-54)


02:00 The Winchesters – Season 1, Episode 7 CW USA (CH-300)


02:00 Enamorándonos – Season 3, Episode 195 Unimas (CH-133)


02:00 Vencer la ausencia – Season 1, Episode 28 Univison (CH-132)


02:00 Teen Mom: The Next Chapter – Season 1, Episode 14 MTV USA (CH-371)


02:00 Black Ink Crew – Season 10, Episode 8 Vh1 USA (CH-344)


03:00 People’s Choice Awards – LIVE NBC USA (CH-53)


03:00 People’s Choice Awards – LIVE E! Channel (CH-315)

Soccer


11:00 Portugal U23 Liga Revelacao : SC Farense vs. Estoril Praia U23 Canal 11 Portugal (CH-26)


13:35 UAE Presidents Cup : AL Taawoun vs. Al-Hamriyah Dubai Sports 1 HD (CH-86)


13:35 UAE Presidents Cup : Fursan Hispania FC vs. Gulf FC Dubai Sports 2 HD (CH-105)


13:45 Egypt Premier League : Al Masry Club vs. National Bank of Egypt SC Ontime Sports Egypt (CH-25)


13:50 UAE Presidents Cup : Al Dhafra SSC vs. Baynounah Dubai Sports 3 (CH-107)


14:00 Slovenia PrvaLiga : ND Gorica vs. Bravo Ljubljana Sport Klub Poland HD (CH-59) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


16:00 Portugal U23 Liga Revelacao : FC Vizela vs. FC Famalicao U23 Canal 11 Portugal (CH-26)


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain FOX Network (CH-54) | ITV 1 UK (CH-350) | RTE 2 (CH-365) | TVE La 1 Spain (CH-533) | TSN1 (CH-111) | TSN3 (CH-113) | TSN4 (CH-114) | TSN5 (CH-115) | Astro FWC 1 (CH-294) | SuperSport World Cup Central (CH-413) | Gol Mundial 1 ES (CH-292) | Arryadia TNT Marocco (CH-68) | beIN Sports 1 France (CH-116) | ORF eins (CH-2) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | RAI 1 Italy (CH-3) | TV4 Sweden (CH-1) | TVP1 Poland (CH-560) | TVP Sport Poland (CH-128) | TRT 1 Turkey (CH-4) | SRF zwei (CH-5) | M4 Sports Hungary (CH-6) | Arena Sport 1 Premium (CH-134) | Match Premier Russia (CH-573) | Match TV Russia (CH-127) | Match Football 1 Russia (CH-136) | SporTV Brasil (CH-78) | HRT 2 Croatia (CH-7) | Das Erste (CH-8) | RTSH Sport Albania (CH-9) | TyC Sports Argentina (CH-10) | RTS 1 Serbia (CH-11) | NRK1 (CH-12) | RTK1 Kosovo (CH-13) | NPO 1 NL (CH-14) | MRT1 (CH-15) | ČT Sport Czech Republic (CH-16) | La Deux Belgium (CH-17) | DR 1 Denmark (CH-18) | ANT 1 Greece (CH-69) | Een Belgium (CH-76) | Nova Action Czech (CH-77) | SuperSport Grandstand (CH-412) | SuperSport MaXimo 1 (CH-572) | T Sports Bangladesh (CH-19) | Ictimai TV (CH-20) | Telemundo (CH-131) | Tipik Belgium (CH-21) | TVR 1 Romania (CH-22) | BNT 1 (CH-476) | BNT 3 (CH-478) | TV2 Denmark (CH-23) | Tv Publica Argentina (CH-161) | beIN Sports Max 1 Qatar (CH-296) | beIN Sports Max 3 Qatar (CH-298) | beIN Sports Max 4 Qatar (CH-299) | KAN 11 Israel (CH-24)


18:00 Cupa Romaniei : Petrolul 52 vs FC U Craiova 1948 Digi Sport 1 Romania (CH-400)


18:00 Cupa Romaniei : Sepsi vs Voluntari Digi Sport 3 Romania (CH-402)


18:00 Cupa Romaniei : FC Unirea 2004 Slobozia vs. Dinamo Bucarest Digi Sport 2 Romania (CH-401)


18:00 Slovenia PrvaLiga : NK Maribor vs. NK Radomlje Sport Klub Poland HD (CH-59) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)


18:00 Club Friendly : Galatasaray vs Villarreal Movistar Laliga (CH-84)


19:00 Spain Segunda Division : Leganés vs Mirandés LaLiga SmartBank TV M2 (CH-25)


19:00 Spain Segunda Division : Real Oviedo vs Las Palmas LaLiga SmartBank TV (CH-539) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-455) | Digi Sport 4 Romania (CH-403) | Arena Sport 3 Croatia (CH-434) | beIN Sports Max 4 France (CH-494)


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland FOX Network (CH-54) | ITV 1 UK (CH-350) | RTE 2 (CH-365) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | SRF zwei (CH-5) | TSN1 (CH-111) | TSN3 (CH-113) | TSN4 (CH-114) | TSN5 (CH-115) | Astro FWC 1 (CH-294) | Gol Mundial 1 ES (CH-292) | SuperSport World Cup Central (CH-413) | Gol Mundial 1 ES (CH-292) | TV4 Sweden (CH-1) | beIN Sports 1 France (CH-116) | ORF eins (CH-2) | M4 Sports Hungary (CH-6) | Arena Sport 1 Premium(CH-134) | RAI 1 Italy (CH-3) | RTS 1 Serbia (CH-11) | TRT 1 Turkey (CH-4) | TVP Sport Poland (CH-128) | TVP1 Poland (CH-560) | Match Premier Russia (CH-573) | Match TV Russia (CH-127) | Match Football 1 Russia (CH-136) | MRT1 (CH-15) | NRK1 (CH-12) | NPO 1 NL (CH-14) | ČT Sport Czech Republic (CH-16) | HRT 2 Croatia (CH-7) | SporTV Brasil (CH-78) | SporTV2 Brasil (CH-79) | DR 1 Denmark (CH-18) | TV2 Denmark (CH-23) | Das Erste (CH-8) | RTK1 Kosovo (CH-13) | Telemundo (CH-131) | RTSH 1 Albania (CH-26) | TyC Sports Argentina (CH-10) | La Deux Belgium (CH-17) | ANT 1 Greece (CH-69) | Een Belgium (CH-76) | SuperSport Grandstand (CH-412) | SuperSport MaXimo 1 (CH-572) | Diema Sport 3 Bulgaria (CH-467) | Tipik Belgium (CH-21) | Tv Publica Argentina (CH-161) | TVR 1 Romania (CH-22) | T Sports Bangladesh (CH-19) | Ictimai TV (CH-20) | beIN Sports Max 1 Qatar (CH-296) | beIN Sports Max 2 Qatar (CH-297) | beIN Sports Max 3 Qatar (CH-298) | beIN Sports Max 4 Qatar (CH-299) | KAN 11 Israel (CH-24)


21:00 Spain Segunda Division : Albacete vs Real Zaragoza LaLiga SmartBank TV (CH-539)


21:45 Portugal Taça da Liga : Estoril vs Torreense Sport TV2 Portugal (CH-74)

Cricket


10:00 Lanka Premier League : Jaffna vs Galle Willow Cricket (CH-346) | Viaplay Xtra UK (CH-597)


15:00 Lanka Premier League : Colombo vs Kandy Willow Cricket (CH-346) | Viaplay Xtra UK (CH-597)


19:00 2nd ODI : West Indies W vs England W BT Sport 5 UK (CH-27)


02:00 3rd T20 : New Zealand W vs Bangladesh W BT Sport 2 UK (CH-32) | SuperSport Cricket (CH-368)

WWE


02:00 WWE NXT New Live BT Sport 1 UK (CH-31) | USA Network (CH-343) | Sport TV3 Portugal (CH-454) | Sport 5 Live Israel (CH-146)

Basketball


15:00 Ukraine FBU Superleague : BC Bipa Odessa vs. BC Cherkaski Mavpy XSport (CH-106)


18:00 Champions League : Galatasaray vs Oostende Tivibu Spor 2 Turkey (CH-28) | Sport 5 Israel (CH-144)


18:00 Turkiye TBSL : Buyukcekmece Basketbol vs. Efes Anadolu SK beIN Sports 5 Turkey (CH-86) | Arena Sport 3 Premium Serbia (CH-139)


18:30 Eurocup : Prometheus vs London Lions BT Sport 1 UK (CH-31) | DAZN 2 ES (CH-446) | NovaSports Prime (CH-105) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


19:00 Champions League : Benfica vs VEF Riga Sport TV2 Portugal (CH-74)


19:30 Eurocup : JL Bourg Basket vs. BC Prometey Max Sport 3 Bulgaria (CH-474) | XSport (CH-106) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)


20:00 Eurocup : Cedevita Olimpija vs Ulm DAZN 4 ES (CH-448) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


20:00 Eurocup : Venezia vs Bursaspor DAZN 3 ES (CH-447) | TRT Spor 2 Turkey (CH-107) | Max Sport 2 Bulgaria (CH-473) | NovaSports Start (CH-108) | Sky Sport Arena Italy (CH-462) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 2 Israel (CH-141)


20:00 Champions League : Hapoel Holon BC vs. Legia Warszawa Nova Sport 1 Czech (CH-109) | Sport 5 Israel (CH-144)


20:00 France Pro A : AS Monaco vs. ASVEL Lyon Villeurbanne beIN Sports 3 France (CH-118) | Sport Klub Poland HD (CH-59)


20:30 Champions League : ICL Basquet Manresa vs. Limoges CSP Arena Sport 2 Croatia (CH-433) | Arena Sport 3 Premium Serbia (CH-139) | Nova Sport 2 Czech HD (CH-110)


20:30 BBL : Bayern vs Oldenburg SPORT1 DE (CH-29)


00:00 NBB : Sao Jose vs Flamengo ESPN2 Brasil (CH-82)


01:00 NCAA : Texas vs Illinois BT Sport 3 UK (CH-33) | ESPN USA (CH-44) | ESPN 2 BR (CH-82)


01:00 NCAA : Georgia vs Georgia Tech ESPN2 USA (CH-45)


01:00 NCAA : Saint Joseph’s vs Temple ESPNU USA (CH-316)


02:30 NCAA : Marquette vs North Carolina Central FOX Sports 1 USA (CH-39)


02:30 NCAA : Oklahoma State vs Sam Houston St. ESPNU USA (CH-316)


02:30 NCAA : Wisconsin vs Maryland ESPN2 USA (CH-45)


03:30 NCAA : Duke vs Iowa BT Sport 3 UK (CH-33) | ESPN USA (CH-44)


04:00 NCAA : San Jose State vs CSU Bakersfield NBCS Bay Area (CH-1)


01:30 NBA : Cleveland Cavaliers vs Los Angeles Lakers Spectrum SportsNet (CH-2) | TNT USA (CH-338) | Movistar Deportes Spain (CH-436) | Astro SuperSport 4 (CH-126)


01:30 NBA : Miami Heat vs Detroit Pistons Bally Sports Sun (CH-3) | TSN4 (CH-114)


04:00 NBA : Denver Nuggets vs Dallas Mavericks Bally Sports Southwest (CH-4) | TNT USA (CH-338) | beIN SPORTS 2 English (CH-90) | beIN Sports 3 France (CH-118) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | ESPN 1 NL (CH-379) | beIN SPORTS 3 PREMIUM (CH-100) | Arena Sport 1 Premium Serbia (CH-134) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sport 5 Israel (CH-144)

Sailing / Boating


18:00 Surf: Haleiwa Challenger – WSL Sport TV6 Portugal (CH-30)

Handball


17:00 EHF European League : Fejer Bal Veszprem vs. HT Tatran Presov Sport 1 Hungary (CH-151)


18:45 EHF European League : PAUC Handball vs. Ystads IF V Sport Extra Sweden (CH-152)


18:45 EHF European League : Ferencvarosi TC vs. Valur Reykjavik Sport 1 Hungary (CH-151)


18:45 European League : Nexe vs Granollers DAZN 1 ES (CH-445) | Arena Sport 1 Croatia (CH-432) | Arena Sport 2 Serbia (CH-430)


18:45 EHF European League : Fuchse Berlin vs. Skanderborg HB Arena Sport 1 Serbia (CH-429) | DAZN1 DE (CH-426)


20:45 EHF European League : SL Benfica vs. Montpellier Handball Arena Sport 1 Serbia (CH-429) | Arena Sport 4 Croatia (CH-580) | Digi Sport 2 Romania (CH-401)


20:45 EHF European League : FA Goppingen vs. K. Schaffhausen DAZN2 DE (CH-427)


20:45 European League : Benidorm vs SG Flensburg-Handewitt DAZN 1 ES (CH-445) | DAZN1 DE (CH-426)


20:45 EHF European League : Skjern Haandbold vs. Sporting Clube Portugal TV3 Sport Denmark HD (CH-68)


20:45 EHF European League : Alpla HC Hard vs. Balatonfuredi Kse ORF Sport Plus (CH-153) | Sport 1 Hungary (CH-151)


20:45 European League : CD Bidasoa Irun vs Eurofarm Rabotnik DAZN 2 ES (CH-446) | Arena Sport 1 Croatia (CH-432) | Arena Sport 2 Serbia (CH-430)

Horse Racing


13:30 Live racing from Tramore Racing TV UK (CH-555)


14:00 Live racing from around the UK Sky Sports Racing UK (CH-554)

Ice Hockey


17:30 Russia KHL : HC Dynamo Moscow vs. SKA Saint Peters. Arena Sport 2 Croatia (CH-433)


18:00 Slovakia Extraliga : HK Nitra vs. Slovan Bratislava Sport 2 Czech (CH-154)


18:05 Champions Hockey League : Rogle BK vs. Tappara Tampere Viaplay Sports 1 UK (CH-451) | Polsat Sport Fight Poland (CH-55) | Arena Sport 4 Croatia (CH-580) | Arena Sport 4 Serbia (CH-581) | ORF Sport Plus (CH-153) | Sport 1 Czech (CH-155)


19:05 Champions Hockey League : Lulea Hockey vs. Jukurit Mikkeli Sport 2 Hungary (CH-156) | SVT 2 Sweden HD (CH-157)


19:05 Champions Hockey League : Skelleftea AIK vs. Frolunda HC TV2 Sport Denmark HD (CH-158) | V Sport Vinter (CH-159)


01:00 NHL : New Jersey Devils vs Chicago Blackhawks NBCS Chicago (CH-5) | Viaplay Sports 1 UK (CH-451) | Sky Sport Mix DE (CH-557) | Sky Sport Top Event DE (CH-556) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sport 5 Star Israel (CH-147)


01:00 NHL : Pittsburgh Penguins vs Columbus Blue Jackets Bally Sports Ohio (CH-6)


01:00 NHL : Tampa Bay Lightning vs Detroit Red Wings Sportsnet Pacific (CH-7)


01:00 NHL : Ottawa Senators vs Los Angeles Kings Bally Sports West (CH-8) | TSN5 (CH-115)


01:30 NHL : New York Islanders vs St. Louis Blues Bally Sports Midwest (CH-10)


02:00 NHL : Winnipeg Jets vs Florida Panthers Bally Sports Florida (CH-9) | TSN3 (CH-113)


02:30 NHL : Dallas Stars vs Toronto Maple Leafs Sportsnet Ontario (CH-11) | Viaplay Sports 2 UK (CH-550) | ESPN2 BR (CH-82)


04:00 NHL : Anaheim Ducks vs Carolina Hurricanes Bally Sports SoCal (CH-12)


04:00 NHL : Seattle Kraken vs Montreal Canadiens Root Sports NW USA (CH-13) | TSN2 (CH-112) | ESPN 2 NL (CH-385) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

Squash


11:00 Premier Padel ’22: Milan D2 SuperSport Tennis (CH-423) | beIN SPORTS 6 Arabic (CH-96)


20:00 Milano Premier Fell P1, First Round Sky Sport Uno Italy (CH-461) | beIN SPORTS 6 Arabic (CH-96)

Volleyball


16:15 PlusLiga : PWSZ Nysa vs ONICO Warszawa Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


16:30 Champions League Women : Fenerbahce W vs La Laguna W Polsat Sport News Poland (CH-129) | Arena Sport 3 Croatia (CH-434) | Match! Igra Russia (CH-160)


18:00 Champions League Women : Rzeszow W vs Mulhouse W Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Arena Sport 3 Serbia (CH-431)


18:30 PlusLiga : Zawiercie vs Slepsk Suwalki Polsat Sport Poland (CH-47)


20:00 Champions League Women : Novara W vs Potsdam W Polsat Sport News Poland (CH-129) | Max Sport 1 Bulgaria (CH-472)


21:00 PlusLiga : Jastrzebski vs Czarni Radom Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


01:30 Women’s Volleyball Super League : Minas Tennis Club x Sesc RJ Flamengo SportTV2 Brazil (CH-79)

Wednesday 07th Dec 2022 – Schedule Time UK GMT+1

Tv Show


01:00 Exatlón Estados Unidos: All-Stars – Season 7, Episode 57 Telemundo (CH-131)


02:00 Survivor – Season 43, Episode 12 CBS USA (CH-52)


02:00 Chicago Med – Season 8, Episode 9 NBC USA (CH-53)


02:00 The Masked Singer – Season 8, Episode 13 FOX USA (CH-54)


02:00 Enamorándonos – Season 3, Episode 196 Unimas (CH-133)


02:00 Vencer la ausencia – Season 1, Episode 29 Univison (CH-132)


02:00 Shaq – Season 1, Episode 3 HBO USA (CH-321)


02:00 The Challenge – Season 38, Episode 9 MTV USA (CH-371)

Soccer


13:00 Montenegro 1. CFL : FK Jedinstvo Bijelo Polje vs. FK Sutjeska Niksic RTCG 2 Montenegro (CH-2)


13:35 UAE Presidents Cup : Al-Ittihad Kalba vs. Al-Dhaid Dubai Sports 1 HD (CH-9)


13:45 UAE Presidents Cup : Al-Wasl FC vs. Masafi Dubai Sports 2 HD (CH-12)


13:45 Egypt Premier League : Pharco FC vs. El Daklyeh Ontime Sports 2 Egypt (CH-3)


13:45 Egypt Premier League : Pyramids FC vs. Al Mokawloon Al Arab Ontime Sports Egypt (CH-4)


15:00 Slovenia PrvaLiga : NK Koper vs. Tabor Sezana Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


16:00 Egypt Premier League : Ghazl El Mahallah vs. AL Ahly SC Ontime Sports 2 Egypt (CH-5)


16:00 Cupa Romaniei : Argeş Piteşti vs CSU Craiova Digi Sport 1 Romania (CH-400)


16:00 Cupa Romaniei : Hermannstadt vs Chindia Târgovişte Digi Sport 2 Romania (CH-401)


16:30 UAE Presidents Cup : Al Ahli Dubai UAE vs. Al Wahda SCC UAE Dubai Sports 1 HD (CH-15)


17:00 Club Friendly : Crystal Palace vs Trabzonspor A Spor Turkey (CH-1) | Sport TV2 SLO (CH-105)


17:00 Montenegro 1. CFL : FK Mornar Bar vs. FK Decic Tuzi Arena Sport 4 Serbia (CH-581)


17:30 Slovenia PrvaLiga : NK Domzale vs. NK Celje Sport Klub 4 Serbia (CH-104) | Sport Klub Poland HD (CH-10)


18:00 Egypt Premier League : Talaea El Gaish vs. Zamalek SC Ontime Sports Egypt (CH-11)


18:00 Israel League Cup : Sektzia Ness Ziona FC vs. Hapoel Haifa FC Sport 5 Stars Israel (CH-147)


18:00 Club Friendly : Internazionale vs Salzburg Sport 2 Israel (CH-141) | Sport TV1 SLO (CH-106)


18:30 Israel National League : Hapoel Acre FC vs. Maccabi Petah Tikva FC Sport 5 Gold Israel (CH-148)


18:45 Israel League Cup : Beitar Jerusalem FC vs. Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Sport 5 Live Israel (CH-146)


18:45 UEFA Women’s Champions League : Olympique Lyonnais vs Zürich beIN Sports 1 English (CH-61) | DAZN1 DE (CH-426) | beIN SPORTS 1 PREMIUM (CH-98)


18:45 UEFA Women’s Champions League : Rosengård vs SL Benfica beIN Sports 2 English (CH-90)


19:00 Israel League Cup : Maccabi Tel Aviv FC vs. Hapoel Jerusalem FC Sport 4 Israel (CH-143)


19:00 Coppa Italia Serie C : Calcio Padova vs. Juventus U23 Rai Sport+ HD (CH-12)


19:00 Spain Segunda Division : Cartagena vs Villarreal II LaLiga SmartBank TV (CH-539)


19:00 Spain Segunda Division : Huesca vs Andorra LaLiga SmartBank TV M2 (CH-2) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-455) | Digi Sport 3 Romania (CH-402) | Arena Sport 3 Croatia (CH-434)


19:00 Cupa Romaniei : Farul Constanța vs CFR Cluj Digi Sport 1 Romania (CH-400)


19:00 Cupa Romaniei : Universitatea Cluj vs Rapid Bucureşti Digi Sport 2 Romania (CH-401)


19:15 Israel League Cup : Maccabi Netanya FC vs. Hapoel Hadera FC Sport 5 Israel HD (CH-144)


19:30 Portugal Taça da Liga : Farense vs Marítimo Sport TV3 Portugal (CH-454)


20:00 Club Friendly : Cádiz vs Manchester United MUTV (CH-377)


20:00 FA Womens League Cup : Liverpool LFC (W) vs. Manchester City (W) LFC TV (CH-68)


20:30 Italy Serie B : Ternana vs Cagliari Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sport Klub HD Serbia (CH-453) | Diema Sport Bulgaria (CH-465)


20:45 England FA Cup : Stockport County vs Charlton Athletic ITV 4 UK (CH-353) | Diema Sport 2 Bulgaria (CH-466) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 2 Israel (CH-141)


20:45 England National League N / S : Kidderminster Harriers vs Chester BT Sport 1 UK (CH-31)


21:00 UEFA Women’s Champions League : Bayern München vs Barcelona beIN Sports 1 English (CH-61) | beIN SPORTS 1 PREMIUM (CH-98) | DAZN1 DE (CH-426) | DAZN 1 ES (CH-445)


21:00 UEFA Women’s Champions League : Arsenal LFC (W) vs. Juventus (W) beIN Sports 2 English (CH-90) | Zona DAZN Italy (CH-29)


21:00 Spain Segunda Division : Tenerife vs Deportivo Alavés LaLiga S martBank TV (CH-539) | #Vamos Spain (CH-521) | CANAL+ SPORT Poland (CH-48) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-455) | Ziggo Sport Voetbal (CH-398) | MAX Sport 4 Bulgaria (CH-475) | Digi Sport 2 Romania (CH-401)


21:30 Portugal Taça da Liga : Rio Ave vs Sporting CP Sport TV2 Portugal (CH-74) | ESPN4 BR (CH-85)


01:00 Colombia Primera A : Deportivo Pereira vs Medellín Win Sports+ (CH-392)


01:30 Campeonato Paulista De Futebol Feminino : Santos vs São Paulo Sportv3 Brasil (CH-80)

Cricket


07:00 2nd ODI : Bangladesh vs India Willow Cricket (CH-346) | Viaplay Sports 2 UK (CH-550)


10:00 Lanka Premier League : Dambulla Giants vs Jaffna Kings Viaplay Xtra UK (CH-597)


14:30 Lanka Premier League : Galle Gladiators vs Kandy Falcons Viaplay Xtra UK (CH-597) | Willow Cricket (CH-346)

Badminton


05:00 Live Badminton: BWF World Tour Finals BT Sport 1 UK (CH-31)

WWE


02:00 All Elite Wrestling: Dynamite TBS USA (CH-336) | TSN2 (CH-112)

Basketball


13:30 United League : Enisey Krasnoyarsk vs. BC Uniks Kazan Match! Igra Russia (CH-13)


15:00 Ukraine FBU Superleague : BK Budivelnik vs. BC Zaporizhya XSport (CH-69)


17:30 United League : MBA Moscow vs. BC Astana Match! Igra Russia (CH-13) | Match! TV Russia (CH-127)


18:00 Eurocup : Lietkabelis vs Brescia Sky Sport Uno Italy (CH-461)


18:00 Eurocup : Turk Telekom vs Gran Canaria DAZN 1 ES (CH-445) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Max Sport 3 Bulgaria (CH-474) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


18:00 Eurocup : Szombathely vs Tofas Tivibu Spor Turkey (CH-3) | Nova Sport 1 Czech (CH-14)


18:00 Champions League : Pinar Karsiyaka vs. Tele. Baskets Bonn Arena Sport 3 Premium (CH-139) | Arena Sport 4 Croatia (CH-580) | Tivibu Spor 1 Turkey (CH-59)


18:00 Bulgaria NBL : BC Spartak Pleven vs. Rilski Sportist Max Sport 2 Bulgaria (CH-373)


18:30 Champions League : BC AEK Athens vs. Pallacanestro Reggiana Cosmote Sport 4 HD Greece (CH-76)


18:30 Eurocup : Cluj Napoca vs Joventut Badalona DAZN 2 ES (CH-446) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)


19:00 Eurocup Women : AE Sedis Basq. (W) vs. Basket Zaragoza(W) Aragon TV Internacional Spain (CH-30)


19:30 Eurocup : Buducnost vs Trento DAZN 3 ES (CH-447) | Sky Sport Arena Italy (CH-462) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


19:30 Eurocup : Hamburg vs Hapoel Tel-Aviv DAZN 4 ES (CH-448) | NovaSports Prime (CH-15) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104) | Sport 3 Israel (CH-142)


20:00 Eurocup : Slask Wroclaw vs Paris Polsat Sport News Poland (CH-129) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


20:00 Champions League : SIG Strasbourg vs UCAM Murcia Teledeporte Spain (TDP) (CH-529) | Arena Sport 2 Croatia (CH-433) | Arena Sport 3 Premium Serbia (CH-139) | Nova Sport 1 Czech (CH-14)


01:00 Women’s College Basketball – Iowa State vs Iowa ESPN2 USA (CH-45)


00:30 NCAA : Georgetown vs Siena FOX Sports 2 USA (CH-1)


00:30 NCAA : Penn State vs Michigan State BTN USA (CH-397)


00:30 NCAA : St. John’s N.Y. vs DePaul FOX Sports 1 USA (CH-39)


01:00 NCAA : Tennessee vs Eastern Kentucky BT Sport 2 UK (CH-32) | SEC Network USA (CH-385)


01:00 NCAA : Villanova vs Penn CBS Sports Network (CH-308)


01:00 NCAA : West Virginia vs Navy ESPNU USA (CH-316)


02:00 NCAA : Virginia Tech vs Dayton ACC Network USA (CH-2)


02:30 NCAA : Indiana vs Nebraska BTN USA (CH-397)


02:30 NCAA : Providence vs Manhattan FOX Sports 1 USA (CH-39)


02:30 NCAA : Seton Hall vs Lincoln FOX Sports 2 USA (CH-1)


03:00 NCAA : Florida vs Connecticut BT Sport 3 UK (CH-33) | ESPN2 USA (CH-45)


03:00 NCAA : SMU Mustangs vs Arizona State ESPNU USA (CH-316)


03:00 NCAA : Washington State vs Northern Kentucky Pac-12 Network USA (CH-3)


04:00 NCAA : California vs East. Washington Pac-12 Bay Area USA (CH-4)


05:00 NCAA : USC vs CS Fullerton Pac-12 Network USA (CH-3)


01:00 NBA : Orlando Magic vs Los Angeles Clippers Bally Sports Florida (CH-5)


01:30 NBA : Brooklyn Nets vs Charlotte Hornets Bally Sports South Carolina (CH-6)


01:30 NBA : New York Knicks vs Atlanta Hawks MSG USA (CH-7) | ESPN USA (CH-44) | ESPN 1 NL (CH-379) | ESPN2 SUR (CH-150) | ESPN2 BR (CH-82)


01:30 NBA : Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers Spectrum SportsNet (CH-8) | TSN4 (CH-114) | TSN5 (CH-115) | TSN1 (CH-111) | TSN3 (CH-113) | #Vamos Spain (CH-521) | Sport TV3 Portugal (CH-454) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


02:00 NBA : Chicago Bulls vs Washington Wizards NBCS Chicago (CH-9) | Sport 5 Israel (CH-144)


02:00 NBA : Memphis Grizzlies vs Oklahoma City Thunder Bally Sports Kansas City (CH-10)


02:00 NBA : Milwaukee Bucks vs Sacramento Kings NBCS California (CH-11)


02:00 NBA : Minnesota Timberwolves vs Indiana Pacers Bally Sports Midwest (CH-12)


02:00 NBA : New Orleans Pelicans vs Detroit Pistons Bally Sports Detroit (CH-13)


03:00 NBA : Utah Jazz vs Golden State Warriors NBCS Bay Area (CH-14)


04:00 NBA : Phoenix Suns vs Boston Celtics NBCS Boston (CH-15) | beIN Sports 2 English (CH-90) | ESPN USA (CH-44) | Astro SuperSport 1 (CH-123) | beIN Sports 3 France (CH-118) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | ESPN 1 NL (CH-379) | Arena Sport 1 Premium (CH-134) | beIN SPORTS 3 PREMIUM (CH-100) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | ESPN BR (CH-81) | ESPN2 SUR (CH-150)

Sailing / Boating


18:00 Surf: Haleiwa Challenger – WSL Sport TV6 Portugal (CH-4)

Handball


18:15 Norway NM Cup Women : Fana IL vs. Sola HK (W) TV2 Sport 2 Norway (CH-77)


18:30 Denmark Damehandboldligaen : Nykobing F. (W) vs. Team Esbjerg (W) TV2 Sport Denmark HD (CH-16)


18:45 Champions League : RK Celje vs. Elverum Handball Arena Sport 1 Croatia (CH-432) | Arena Sport 1 Serbia (CH-429) | TV3 Denmark (CH-17)


18:45 Champions League : Szeged vs Vive Kielce DAZN2 DE (CH-427) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Digi Sport 4 Romania (CH-403) | Sport 1 Israel (CH-140)


19:00 Sweden Handbollsligan : Alingsaas HK vs. Onnereds HK C More Mix HD (CH-18)


20:45 Champions League : SC Magdeburg vs GOG DAZN2 DE (CH-427) | Digi Sport 4 Romania (CH-403) | Arena Sport 1 Croatia (CH-432) | Arena Sport 1 Serbia (CH-429) | Sport 1 Hungary (CH-55) | Sport 1 Israel (CH-140)


20:45 Champions League : FC Porto vs. Paris Saint-Germain Digi Sport 3 Romania (CH-402) | TV3 MAX Denmark (CH-19)

Horse Racing


12:45 Live Racing from Leicester and Dundalk Racing TV UK (CH-555)


14:00 Live racing from around the UK Sky Sports Racing UK (CH-554)


17:00 Live Racing from Kempton Racing TV UK (CH-555)

Ice Hockey


10:00 Russia KHL : Amur Khabarovsk vs. Admiral Vladivo. KHL Prime (CH-22)


15:00 Russia KHL : Krasnaya Arm. U20 vs. Krylya Sovetov Moscow KHL Prime (CH-22)


17:30 Champions Hockey League : Mountfield HK vs Zug NHL Network USA (CH-5) | TSN3 (CH-113) | Polsat Sport Fight Poland (CH-6) | Sport 1 Czech (CH-20) | Sport 2 Hungary (CH-21)


17:30 Russia KHL : CSKA Moscow vs. Torpedo N. Novgorod Arena Sport 2 Croatia (CH-433) | Arena Sport 3 Serbia (CH-431) | KHL Prime (CH-22)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : MODO Hockey vs. Sodertalje SK C More Live 2 Sweden (CH-23)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Mora IK vs. IF Bjorkloven Sportkanalen Sweden HD (CH-24)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Ostersunds IK vs. Djurgardens IF C More Hockey (CH-25)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Vasterviks IK vs. AIK IF C More Live Sweden (CH-26)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Almtuna IS vs. Kristianstads IK C More Live 3 Sweden (CH-27)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : BIK Karlskoga vs. Tingsryds AIF C More Live 4 HD Sweden (CH-28)


20:00 Challenge Cup : Sheffield vs Cardiff Viaplay Sports 1 UK (CH-451)


01:00 NHL : Philadelphia Flyers vs Washington Capitals NBCS Washington (CH-16)


01:30 NHL : Columbus Blue Jackets vs Buffalo Sabres NHL Network (CH-17) | TNT USA (CH-338) | Viaplay Sports 1 UK (CH-451) | Sky Sport Mix DE (CH-557) | Sky Sport Top Event DE (CH-556) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Star Israel (CH-147)


02:00 NHL : Calgary Flames vs Minnesota Wild Sportsnet Ontario (CH-18)


03:00 NHL : Colorado Avalanche vs Boston Bruins NESN USA (CH-19) | Viaplay Sports 2 UK (CH-550)


03:30 NHL : Edmonton Oilers vs Arizona Coyotes Sportsnet One (CH-20)


04:00 NHL : Vegas Golden Knights vs New York Rangers MSG USA (CH-21) | TNT USA (CH-338)


04:30 NHL : San Jose Sharks vs Vancouver Canucks NBCS California (CH-22)

Squash


11:00 Padel ’22: Milan D3 SuperSport Tennis (CH-423)

Volleyball


12:00 Turkiye VVSL Lig Women : Nilufer Belediye Bursa vs. Ankara Ptt Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


15:00 Champions League Women : Vakifbank W vs Crvena zvezda W Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Arena Sport 3 Premium (CH-139) | Arena Sport 1 Croatia (CH-432)


16:00 CHAMPIONS LEAGUE Women : Eczacibasi W vs Targoviste W Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-7)


16:15 PlusLiga : Olsztyn vs Belchatow Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


17:30 CHAMPIONS LEAGUE Women | Conegliano W vs Vasas W Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-8) | Arena Sport 3 Croatia (CH-434) | Arena Sport 1 BiH (CH-86)


18:00 Champions League Women : LKS Lodz W vs Stuttgart W Polsat Sport Extra Poland (CH-50)


18:30 PlusLiga : Politechnika Lublin vs Cuprum Polsat Sport Poland (CH-47)


20:00 CHAMPIONS LEAGUE Women : Vero Volley W vs Prometey W Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-7) | XSport (CH-69)


20:00 CHAMPIONS LEAGUE Women : Le Cannet W vs Alba Blaj W Polsat Sport Premium 3 Poland (CH-9) | Match! Igra Russia (CH-13) | Max Sport 3 Bulgaria (CH-474)


20:30 Champions League Women : Chemik Police W vs Maritsa Plovdiv W Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Arena Sport 2 Serbia (CH-430) | Arena Sport 4 Croatia (CH-580) | Max Sport 1 Bulgaria (CH-472)


21:00 PlusLiga : Bielsko-Biala vs Barkom Polsat Sport Poland (CH-47)


22:00 FIVB Club World Championships : Minas vs. Paykan Tehran Sportv2 Brasil (CH-79) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


01:00 FIVB Club World Championships : Sada Cruzeiro vs. Volei Renata/Campinas Sportv2 Brasil (CH-79) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

FIFA World Cup 2022 Extra Streams


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (FR) Extra Stream 6


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (IT) Extra Stream 7


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (PT) Extra Stream 8


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (PL) Extra Stream 9


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (EN) Extra Stream 10


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (EN) Extra Stream 11


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (EN) Extra Stream 12


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (ES) Extra Stream 13


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (DE) Extra Stream 14


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (FR) Extra Stream 15


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (IT) Extra Stream 16


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (PT) Extra Stream 17


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (PL) Extra Stream 18


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (EN) Extra Stream 19


16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain (EN) Extra Stream 20


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (FR) Extra Stream 46


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (IT) Extra Stream 47


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (PT) Extra Stream 48


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (PL) Extra Stream 49


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (EN) Extra Stream 50


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (EN) Extra Stream 51


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (EN) Extra Stream 52


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (ES) Extra Stream 53


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (DE) Extra Stream 54


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (FR) Extra Stream 55


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (IT) Extra Stream 56


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (PT) Extra Stream 57


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (PL) Extra Stream 58


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (EN) Extra Stream 59


20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland (EN) Extra Stream 60

SportsBay Live Stream Matches Today Online

Back to top button
close